Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

info@dienvidkurzeme.travel          Kontakti: +371 22024940          Adrese: M. Namiķa iela 2B, Grobiņa, LV-3430

Aizputes Tūrisma informācijas centrs

aizpute@dienvidkurzeme.travel

Kontakti: +371 28 617 307

Adrese:  Atmodas iela 16, Aizpute, LV – 3456

P., Sv. Slēgts

O.-Pk. 10:00-18:00

S. 10:00-15:00

Embūtes Tūrisma informācijas centrs

embute@dienvidkurzeme.travel

Kontakti: +371 26632134; +371 25417962

Adrese:  Embūte – 1, Embūtes pagasts, LV 3436

P.-O. Slēgts

T.-Sv. 10:00-17:00

Nīcas Tūrisma informācijas centrs

nica@dienvidkurzeme.travel

Kontakti: +371 29458532; +371 63489501  

Adrese:  "Pienotava", Nīca, LV-3473

P.-O. Slēgts

T.-Pk. 10:00-17:00

S. 10:00-15:00

Sv. 10:00-14:00

Pāvilostas Tūrisma informācijas centrs

pavilosta@dienvidkurzeme.travel

Kontakti: +371 29121894

Adrese: Dzintaru iela 1, Pāvilosta, LV-3466

P.-S. 10:00-16:30

Sv. Slēgts

Priekules Tūrisma informācijas centrs

priekule@dienvidkurzeme.travel

Kontakti:  +371 26132442, +371 634 97950

Adrese: Aizputes iela 1a, Priekule, LV-3434

P.-Pk. 9:00-17:00

S., Sv. Slēgts

Rucavas Tūrisma informācijas centrs

rucava@dienvidkurzeme.travel

Kontakti:  +371 29134903

Adrese:  Centra dzirnavas, Rucava, Rucavas pagasts, LV-3477

P.-O. Slēgts

T.-Pk. 9:30-17:30

S. 10:00-16:00

Sv. 10:00-15:00

Ziemupes Tūrisma informācijas punkts

ziemupe@dienvidkurzeme.travel

Kontakti:  +371 29437166

Adrese:  "Jūras māja" Ziemupe, Vērgales pagasts, LV-3463

P., Sv. Slēgts

O.-Pk. 9:00-17:00

S. 9:00-15:00

Kazdangas Tūrisma informācijas punkts

kazdanga@dienvidkurzeme.travel

Kontakti: +371 29103813      

Adrese:  Jaunatnes gatve 1, Kazdanga, Kazdangas pagasts, LV-3457

S., Sv., P.- Slēgts

O-Pk. 10:00-16:00


Papes tūrisma informācijas punkts

pape@dienvidkurzeme.travel
Adrese: "Dzintarvēji", Pape, Rucavas pagasts

Kontakti: +371 29134903

Ziemas sezonā atvērts tikai ar iepriekšēju pieteikšanos.




Dienvidkurzemes novada pašvaldības aģentūra

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Reģ. nr. 90002663946
M. Namiķa iela 2B, Grobiņa, Dienvidkurzemes novads, LV-3430
info@dienvidkurzeme.travel

marketings@dienvidkurzeme.travel
AS SEB banka, LV02 UNLA 0050 0128 7940 8

Pirkumu grozs