Pietinės Kuržemės nuovado turizmo centras

info@dienvidkurzeme.travel          Kontaktai: +371 22024940          Adresus: M. Namiķa iela 2B, Grobiņa, LV-3430

Aizputes turizmo informacijos centras

aizpute@dienvidkurzeme.travel

Kontaktai: +371 28 617 307

Adresus:  Atmodas iela 16, Aizpute, LV – 3456

Embūtes turizmo informacijos centras

embute@dienvidkurzeme.travel

Kontaktai: +371 26632134; +371 25417962

Adresus:  Embūte – 1, Embūtes pagasts, LV 3436

Nīcas turizmo informacijos centras

nica@dienvidkurzeme.travel

Kontaktai: +371 29458532; +371 63489501

Adresus:  "Pienotava", Nīca, LV-3473

Pāvilostas turizmo informacijos centras

pavilosta@dienvidkurzeme.travel

Kontaktai: +371 29121894

Adresus: Dzintaru iela 1, Pāvilosta, LV-3466

Priekules turizmo informacijos centras

priekule@dienvidkurzeme.travel

Kontaktai:  +371 26132442, +371 634 97950

Adresus: Aizputes iela 1a, Priekule, LV-3434

Rucavas turizmo informacijos centras

rucava@dienvidkurzeme.travel

Kontaktai:  +371 29134903

Adresus:  Centra dzirnavas, Rucava, Rucavas pagasts, LV-3477

Ziemupes turizmo informacijos punktas

ziemupe@dienvidkurzeme.travel  

Kontaktai:  +371 29437166  

Adresus:  "Jūras māja" Ziemupe, Vērgales pagasts, LV-3463

Kazdangas turizmo informacijos punktas

kazdanga@dienvidkurzeme.travel

Kontaktai: +371 29103813    

Adresus:  Jaunatnes gatve 1, Kazdanga, Kazdangas pagasts, LV-3457

Papes

turizmo informacijos punktas

pape@dienvidkurzeme.travel

Adresus: "Dzintarvēji", Pape, Rucavas pagasts

Kontaktai: +371 29134903


Grobiņas turizmo informacijos punktas- iCafe

Adrese: Lielā iela 56b, Grobiņa



Krepšelis